اخباراخبار فیلم و سریال

چرا باید سریال عشق پادشاه The king love را دید

چرا باید سریال عشق پادشاه The king love را دید
4.5 (90%) 2 امتیاز

روز اول پخش “پادشاه عاشق” بالاخره رسید.

“شاه عاشق” بر اساس یک رمان از همان نام توسط Kim Yi Ryung است، و در مورد دو دوست، پرنس وانگ برنده (من سیوان) و وانگ رین (هنگ جونگ هیون)، که زندگی آنها برای همیشه دستخوش تغییر میشود زمانی که هردو عاشق یک زن (ایو سان)با بازی Yoona میشوند.

این نمایشنامه جدید ملودرامی تاریخی امشب پخش می شود که دلایل متعددی برای تماشای آن وجود دارد.

من سیوان را به عنوان یک شاهزاده چند چهره و ضد قهرمانان

پروژه ای به پروژه ایم شیوان و یونا حرفه ی بازیگری خود رو ارتقا میدهند,حرفه ای عمل می کنند و با تجربه های بسیار بیشتری نسبت به آخرین بار که ما آنها را بر روی صفحه نمایش کوچک دیدیم کسب کرده اند آن هم با پیوستن به نیروهای “The King Loves” .

سیوان، که در دوره کوتاه مدت بازیگریش با طیف شخصیتهای مختلفی روبرو شده است، نقش دیگری را بازی می کند که کاملا با آنچه که قبلا بازی کرده است متفاوت است. در “پادشاه عاشق”، او در نقش شاهزاده هزار چهره وانگ وون, که نیمی فرشته و نیمی شیطان است,بازی می کند. وانگ ون یک یک پسر بی گناه بود, یک شاهزاده دو رگه، یک مرد عاشق و مردی که هر کاری میکند تا به خواسته هایش برسد.

مهارت های جدید یونا

نقش یونا نیز کاملا متفاوت از آنچه ما قبلا دیده ایم.این نقش در “The King Loves” اولین نمایشنامه تاریخی کره ای برای یونا است، او در یک مدرسه بدلکاری, مهرت های بازیگری با طناب، شمشیر بازی و اسب سواری آموزش دیده است. عزم یونا برای نشان دادن وسعت فعالیت او از طریق این شخصیت جدید، قابل تحسین است و تماشاگران از دیدن پیشرفت او بعد از آخرین پروژه اش هیجان زده هستند.

یه داستان جدید که از زبان ضد قهرمان روایت میشود.

اگرچه داستان «پادشاه عاشق»,داستان دو مرد است که عاشق یک زن میشوند، اما نه تنها این یک درام تکراری یا خسته کننده نیست,بلکه بیننده را مشتاق میکند که داستان را از زبان ضد قهرمان داستان wang won بشنود.
روابط بین شخصیت ها نشان از این میدهد که,این درام به واقعیت های طبیعت بشر، جاه طلبی، حسادت و …،پرداخته و پر از صحنه های احساسی و اکشن های سوارکاری عالی است .

قسمت اول “The King Loves” در 17 جولای در ساعت 10 بعد از ظهر پخش می شود.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن